دستگاه هایفوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

افزایش تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک های پوست و مو برای جوانسازی پوست صورت افراد، باعث شده تا دستگاه هایی پیشرفته و کاربردی در این زمینه وارد بازار شوند.

 چنانچه شما هم می خواهید پوستی شفاف، صاف و جوان داشته باشید؛ باید اطلاعاتی کامل در زمینه کاربرد دستگاه های مختلف زیبایی به دست بیاورید تا در زمان نیاز، از آن ها استفاده کنید.

دستگاه هایفوتراپی، امواج صوت را به صورت متمرکز و در قالب یک انرژی به پوست صورت افراد انتقال می دهد که نتیجه افزایش انعطاف پذیری پوست را به همراه دارد. 

رشته های کلاژن موجود در پوست صورت با قرار گرفتن در معرض این انرژی، ماده ای که موجب جوانسازی پوست صورت می شود را با سرعت و مقدار بیشتری تولید می کنند. 

حال مقدار ایمن بودن این دستگاه و تاثیری که روی کلاژن سازی پوست خواهد داشت؛ بسته به نوع و امکانات دستگاه متغیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره تماس رو به رو تماس بگیرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره تماس رو به رو تماس بگیرید .

انواع مختلف دستگاه هایفوتراپی کلینیکی کدام اند؟

هایفو، نام یکی از جدید ترین متد های جوانسازی پوست صورت است که موجب افزایش قابل توجه شادابی در پوست می شود. به همین دلیل استفاده از دستگاه هایفوتراپی برای جوانسازی پوست صورت محبوبیت بالایی در بین بانوان به دست آورده است. قبل از این که نسبت به خرید دستگاه هایفوتراپی اقدام کنید؛ آشنایی با قابلیت ها و نحوه کارکرد آن می تواند به پیدا کردن دستگاهی متناسب با نیاز شما کمک کند. بهتر است ابتدا به دنبال تکنولوژی قطعات به کار رفته در آن باشید.

با توجه به اهمیت جوانسازی پوست صورت برای افراد، طبیعی است که تعداد زیادی از برند های مطرح در جهان شروع به تولید این دستگاه با امکانات و مشخصات متنوع کنند. همین اتفاق باعث شده تا خرید دستگاه هایفوتراپی بیش از همیشه برای مخاطبان دشوار باشد. اگر به دنبال خرید این دستگاه هستید: بهتر است ابتدا اطلاعاتی کامل در زمینه انواع دستگاه هایفو تراپی به دست بیاورید. سپس می توانید نسبت به خرید گزینه مناسب از وب سایت نشاط آور نازنین اقدام کنید. در ادامه انواع دستگاه های هایفو تراپی برایتان شرح داده می شوند:

دستگاه هایفوتراپی اولترا و دلتا

دو مورد از دستگاه های میان رده بازار که بدون هر گونه درد و خونریزی موجب محو شدن اکثریت چین و چروک پوست افراد می شوند؛ دستگاه های اولترا و دلتا هستند. این دو دستگاه که در انواع 600 و 800 واتی به بازار ایران عرضه می شوند؛ دارای 5 کارتریج است که موجب می شود دستگاه برای لیفت پوست صورت بیش از 60 نفر کاربرد داشته باشد. در حال حاضر امکان خرید این دستگاه ها در فروشگاه های آنلاین وجود دارد.

دستگاه هایفوتراپی سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع دستگاه هایفوتراپی که تحولی عظیم در این زمینه به وجود آورده، مدل سه بعدی است. این دستگاه به دلیل داشتن ساختار متفاوت نسبت به دستگاه های دیگر، می تواند به طور همزمان در 11 لاین عمل هایفو را انجام دهد. این اتفاق باعث شده تا مدت زمان درمان هر کدام از افراد به حدود 20 دقیقه کاهش یابد.

دستگاه هایفوتراپی چهار بعدی

مورد دیگر، دستگاه چهار بعدی هایفوتراپی است که عمدتا در کلینیک ها و مراکز تخصصی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه توانایی انجام درمان هایفو در 15 لاین به صورت همزمان را دارد و می تواند در سریع ترین زمان ممکن پروسه درمانی را به اتمام برساند. پیشنهاد ما به شما این است که دستگاه هایفوتراپی کلینیکی چهار بعدی را یکی از اولویت های ابتدایی خود در نظر بگیرید.

دستگاه هایفوتراپی سالنی (V-Max)

دستگاه وی مکس هایفوتراپی، محبوب ترین نوع این دستگاه ها در بین مراکز تخصصی زیبایی پوست است که به دلیل عملکرد منحصر به فرد خود تاثیر به سزایی روی جوانسازی و لیفت پوست صورت دارد. این دستگاه فقط در یک لاین انرژی اولتراسوند را به رشته های کلاژن پوست صورت انتقال می دهد تا انعطاف پذیری آن به حداکثر برسد. با توجه به کارکرد نقطه ای این دستگاه، استفاده از آن برای هر فرد به بیش از یک ساعت طول می انجامد.

دستگاه هایفوتراپی خانگی (Mini HIFU)

آخرین نوع از دستگاه های هایفو تراپی که قصد داریم به شما معرفی کنیم؛ دستگاه مینی هایفو نام دارد. همان طور که می توانید از نام این دستگاه متوجه شوید؛ ابعاد و قیمت بسیار مناسبی داشته و شما می توانید آن را به صورت متعدد در خانه استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه هایفوتراپی چیست؟

حال که با انواع دستگاه های هایفو تراپی آشنا شدید؛ نوبت به شناخت ویژگی های این دستگاه می رسد. مسلما محبوبیت استفاده از دستگاه هایفوتراپی به دلیل وجود این ویژگی ها است. بنابراین توصیه می کنیم قبل از خرید دستگاه مورد نظرتان، مطالعه مختصری در مورد ویژگی های این دستگاه داشته باشید. در ادامه مهم ترین ویژگی های این دستگاه برای شما شرح داده خواهند شد:

جوانسازی پوست بدون درد و خونریزی

اصلی ترین ویژگی دستگاه های هایفوتراپی، ایمن بودن آن است. به طوری که شما می توانید بدون درد و خونریزی، نسبت به بهبود عملکرد رشته های کلاژن پوست صورت خود اقدام کرده و جوانی را بار دیگر تجربه کنید. با توجه به تکنولوژی پیشرفته این دستگاه، می توانید از بی خطر بودن شات های آن اطمینان داشته باشید؛ زیرا دستگاه هایفوتراپی تنها با انتقال متمرکز امواج و انرژی، رشته های کلاژن ساز پوست را تحریک می کند.

قابل استفاده در خانه و کلینیک

این دستگاه دارای ابعاد جمع و جور است که باعث شده استفاده از آن حتی در خانه هم امکان پذیر باشد. به همین دلیل اکثر افرادی که با این دستگاه آشنا می شوند؛ تصمیم جدی برای خرید آن می گیرند. زیرا استفاده از دستگاه هایفوتراپی به صورت منظم در خانه می تواند موجب افزایش انعطاف پوستتان در طول مدت شود.

قابل استفاده به دفعات زیاد

همانطور که می دانید هر شات در این نوع دستگاه ها موجب کاهش عمر و استهلاک آن می شود. بنابراین شما بعد از اتمام این دفعات باید قطعاتی از دستگاه به نام کارتریج را عوض کنید. عمده دستگاه های هایفوتراپی توانایی انجام حداقل 60 مرتبه هایفو را دارند. به عبارتی دیگر این دستگاه می تواند تا ماه ها و حتی سال ها نیاز افراد را تامین کند.

دستگاه هایفوتراپی چه کاربردی دارد؟

یقینا تا به اینجا متوجه شده اید که دستگاه هایفوتراپی یک فناوری منحصر به فرد برای افزایش انعطاف پوست صورت و جوانسازی آن است. حال شاید از خود بپرسید این دستگاه به جز جوانسازی پوست صورت، در چه زمینه ای کاربرد دارد. شناخت هر کدام از این کاربرد ها موجب می شود تا با معیار هایی بهتر هر کدام از دستگاه ها را بسنجید. در ادامه، کاربرد های دستگاه هایفوتراپی کلینیکی شرح داده می شوند:

 • به حداقل رساندن چین و چروک نواحی صورت فرد
 • رفع افتادگی پوست و سفت کردن آن
 • لیفت پوست نواحی ابرو و گونه صورت
 • بهبود خطوط مختلف صورت در مدت زمان
 • بهینه سازی طرح لبخند
 • جوانسازی پوست ناحیه گردن افراد

قیمت دستگاه هایفوتراپی به چه عواملی بستگی دارد؟

با توجه به این که خرید دستگاه هایفوتراپی در سال های اخیر بیش از 50 درصد افزایش داشته، محاسبه قیمت هر کدام از دستگاه ها بسیار کاربردی خواهد بود. قیمت دستگاه هایفوتراپی در سراسر بازار قابل مشاهده است و می توانید هزینه انواع مختلف این دستگاه را در فروشگاه های متفاوت بررسی کنید. برای درک بهتر دلیل قیمت گذاری هر کدام از انواع این دستگاه، قصد داریم مهم ترین عوامل موثر در قیمت این دستگاه را نام ببریم:

نوع دستگاه هایفوتراپی

اولین و مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه هایفوتراپی، نوع این دستگاه است. همان طور که در بخش انواع دستگاه هایفو مشاهده کردید؛ تنوع این دستگاه ها بسیار بالا بوده و نقاط تمایز قابل توجهی بین هر کدام از آن ها به چشم می خورد. با این اوصاف قطعا دستگاهی که فناوری و قطعات پیشرفته تری داشته باشد؛ قیمت بالا تری نیز در بازار خواهد داشت.

تعداد و کیفیت کارتریج های دستگاه

کارتریج به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین بخش های این دستگاه است که قیمت بالا تری در مقایسه با بخش های دیگر دستگاه دارد. برای محاسبه قیمت نهایی دستگاه هایفوتراپی، بهتر است نگاهی به تعداد و کیفیت کارتریج های نصب شده روی این دستگاه بیندازید.

امکانات دستگاه هایفوتراپی

فناوری دستگاه های هایفو توسط شرکت های پیشرفته خارجی به وجود می آیند. برای این که فناوری دستگاه ها برای اهداف مختلف و درمان انواع مشکلات پوستی کاربرد داشته باشد؛ امکاناتی در سیستم آن  نصب می کنند. از آن جایی که استفاده از این امکانات تا حد قابل توجهی برای شما کاربردی خواهد بود؛ عادی است که برخی از دستگاه های برتر قیمت بالا تری نیز نسبت به بقیه داشته باشند.

کشور سازنده دستگاه

همه ما می دانیم که کشور سازنده یک دستگاه نیز در بازار ایران یکی دیگر از معیار های مهم و کاربردی برای تعیین قیمت است. قیمت دستگاه هایفوتراپی با شناخت کشور سازنده و تولید کننده آن مشخص می شود و میزان پیشرفته بودن کشور مد نظر، مستقیما با قیمت آن در ارتباط است.

نحوه کار با دستگاه هایفوتراپی چگونه است؟

برای استفاده از دستگاه هایفوتراپی، نیاز به داشتن دانش و مهارت چندان تخصصی‌ای نیست. هر چند پیشنهاد می کنیم تا حد امکان تخصص خود را در این زمینه افزایش دهید تا هیچ مشکلی در پروسه هایفو کردن پوست صورت خودتان و اطرافیانتان به وجود نیاید. برای یادگیری نحوه کار با این دستگاه، باید حتما استفاده از آن را تجربه کنید.

استفاده از دستگاه هایفوتراپی به این صورت است که باید کارتریج دستگاه را به سمت پوست صورت و نواحی مد نظر خود گرفته و از شات های آن استفاده کنید. تنها دشواری پروسه درمانی هایفو این است که شما باید حدود یک ساعت یا کم‌تر به صورت متعدد از امکانات آن استفاده کنید.

حال که توضیحات کامل در مورد دستگاه هایفوتراپی را به دست آوردید؛ می توانید نسبت به خرید آن از کلینیک تجهیزات اقدام کنید.

 

هایفوتراپی

هایفو تراپی یا به اختصار HIFU صورت، یک راه درمانی غیرتهاجمی برای پیری صورت است. هرروزه به طرفداران و علاقه مندان انجام هایفو تراپی افزوده می شود چرا که این روش ضدپیری، در عین دارا بودن مزایای لیفت صورت، بدون نیاز به جراحی است و با کمترین سختی انجام خواهد گرفت و نتایج درخشانی نیز خواهد داشت.

همه ما دوست داریم جوان بمانیم و ظاخر قابل قبولی داشته باشیم، همانطور که می دانید سلامت و جوانی پوست در زیبایی فرد و جوانی او بسیار تاثیر گذار است. به همین خاطر روش های جراحی و هم بدون نیاز به جراحی زیادی بوجود آمده اند که با عملکردهای مختلف تلاش می کنند برق و شاداپی پوست را به آن برگردانند. شاید در گذشته بیشتر جراحی های زیبایی بود که به این هدف صورت می گرفت اما از سال 2017 به بعد رفته رفته از علاقه مندان جراحی کم شده و به طرفداران اقدامات غیر جراحی افزوده شده است.

چرا که این روش های درمانی غیر تهاجمی دوره نقاهت کوتاه تری نسبت به گزینه های جراحی دارند و نتایجی که ارائه می دهند هم چشمگیر است. در این مقاله روش غیر تهاجمی هایفوتراپی را برسی کرده و توضیح می دهیم چیست، چه کاربردهایی دارد و عوارض جانبی برایش موجود است و یا خیر. با ما همراه باشید.

هایفو در موارد زیر کاربرد داشته و کارامد است:

 • سفت کردن پوست گردن و لیفت آن
 • رفع و از بین بردن غبغب
 • رفع افتادگی پلک یا حتی لیفت ابرو
 • از بین بردن چین و چروک های صورت
 • لیفت گونه و لیفت صورت
 • جوانسازی پوست و اصلاح خط لبخند

مزایای انجام هایفوتراپی

هایفو مزایای زیبایی شناختی بسیاری دارد که در قسمت اولیه نیز چندتایی از آن ها را باهم مرور کردیم، مزایایی از جمله:

 • کاهش چین و چروک
 • افتادگی پوست در گردن
 • لیفت گونه ها ، ابروها و پلک ها
 • از بین بردن غبغب و زیباتر دیده شدن فک صورت
 • لیفت گردن و ناحیه دکلته
 • صاف کردن پوست و افزایش شادابی آن

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره تماس رو به رو تماس بگیرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره تماس رو به رو تماس بگیرید .

سایر محصولات ما