میکرواسکالپ سر مزایا، معایب، تاثیرات و مراقبت‌ها

میکرواسکالپ سر

 میکرو اسکالپ یک تکنیک زیبایی هست که کم پشتی موی شما را بدون درد و خونریزی و دوران نقاهت از بین خواهد برد، و تغییرات انتهای جلسه اول به صورت مشهود هست، اما یک نکته مهم ما با استفادہ از متریال تخصصی درمانی پیور که بر پایه‌ی ویتامین E، گروه ویتامین‌های B و همچنین بالاترین درصد زینک (زینک اشباع شده ۸٪) ساخته شده، بحث درمانی را به تکنیک میکرو اسکالپ اضافه کرده‌ایم و در ۷۰٪ از مراجعین رفع ریزش، رویش مجدد و کنترل چربی سر اتفاق می‌افتد.

روش میکرو اسکالپ سر

میکرو اسکالپ روشی است که در آن مناطق خالی سر با استفاده از دستگاه بخصوص میکرو اسکالپ و بوسیله سوزن‌های پزشکی بسیار ریز توسط پیگمنت‌های مخصوص یا همان رنگدانه‌های طبیعی پر می‌شود. در این روش با توجه به اینکه مویی روی سر، ابرو و ریش متقاضیان کاشته نمی‌شود بلکه از طریق ابزارهای مدرن رنگدانه‌های مخصوصی زیر پوست سر قرار می‌گیرند، که ظاهری شبیه مو دارند و از نظر ظاهری به پر پشت نشان داده شدن و حجیم به نظر رسیدن موها کمک بسیار زیادی می‌کنند.

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

در مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ باید به این نکته توجه کرد که کاشت مو روش دایمی و صد در صد طبیعی می‌باشد که ظاهر بسیار طبیعی و منحصر به فرد را برای افراد به همراه خود دارد و در مقابل روش میکرو اسکالپ نیز یک روش خوب برای افرادی است که قادر به انجام روش کاشت مو نمی‌باشند مانند کودکان و افرادی که زیر سن قانونی برای انجام کاشت مو هستند و به هر علتی در انجام کاشت مو محدودیت دارند می‌توانند میکرو اسکالپ را جایگزین پیوند مو نمایند.

مزایای اسکالپ سر

مزایا میکرو اسکالپ سر

مزایای اسکالپ سر نسبت به روش‌های تهاجمی مانند کاشت مو بسیار زیاد است. برخی از مزایای این روش:

  •  هزینه بسیار پایین‌تر نسبت به کاشت مو
  •  عدم وجود ریسک ابتلا به بیماری‌های عفونی
  •  عوارض بسیار محدود و ناچیز
  •  عدم نیاز به طی کردن دوران نقاهت
  •  امکان تقویت مجدد رنگ در جلسات ترمیمی سالانه
  •  قابلیت انجام بر روی نوجوانان و حتی کودکان
  •  ایجاد اثر بصری بسیار منحصر به فرد

 میکرو اسکالپ سر مانند بسیاری از روش‌های زیبایی می‌تواند عوارضی همراه داشته باشد. البته این موارد تنها در صورتی اتفاق می‌افتد که توصیه‌های پزشک بعد از انجام به‌درستی رعایت نشده باشند.  همچنین انتخاب نادرست افراد غیر متخصص و مراکز نامناسب، تاثیری منفی دارد. کلینیک تجهیزات نشاط آور نازنین یکی از مراکز تخصصی در زمینه ارائه خدمات باکیفیت در رابطه با میکرو اسکالپ است.