کربوکسی تراپی فیشیال + ویدئو رفع تیرگی دور چشم | پاکسازی صورت

کربوکسی تراپی فیشیال

معرفی کربوکسی تراپی فیشیال

کربوکسی تراپی شامل تزریق دی اکسید کربن به پوست است. این گاز باعث ایجاد حباب شامپاین می‌شود. دی اکسید کربن گازی بی رنگ و بی بو است که در هوایی که تنفس می‌کنیم یافت می‌شود و به طور طبیعی در بدن وجود دارد. جدیدترین کاربرد آن به صورت تزریقی برای جوانسازی پوست است. کربوکسی صورت و چشم، پف و سیاهی زیر چشم را کاهش می‌دهد و پوست را روشن‌تر، صاف‌تر و باریک‌تر می‌کند.

پس از تزریق این ماده در زیر پوست، گلبول‌های قرمز خون اکسیژن را به بافت‌ها آزاد می‌کنند که باعث می‌شود این ناحیه سریع‌تر بازسازی شود. سلول‌ها بهتر عمل می‌کنند و تشکیل کلاژن و الاستین در اپیدرم و درم تقویت می‌شود.

تاریخچه

این روش درمانی از سال 1830 انجام شده است. مفهوم استفاده از CO2 برای القای بهبود گردش خون در متابولیسم بافت در حمام‌های حرارتی Royat (فرانسه) مورد استفاده قرار گرفت و توسعه یافت. بیمارانی که گردش خون ضعیفی داشتند در آب‌های غنی از دی اکسید کربن در حمام‌های سلطنتی غوطه ور می ‌شدند تا بهبود زخم را تسریع کنند.

کربوکسی تراپی به ما این امکان را می‌دهد به مشتریان خود در اجتناب از روند طبیعی کاهش گردش خون مرتبط با افزایش سن کمک کنیم. ما می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که سلول‌های پوست در مناطق تحت درمان به لطف این روش مدرن، اکسیژن بیشتری دریافت می‌کنند. این امر زمان تولید سلول‌های جدید و تولید کلاژن را کاهش می‌دهد.

علاوه بر این، تزریق دی اکسید کربن طبیعی به زیر پوست (که بدن را فریب می‌دهد و فکر می‌کند به اکسیژن بیشتری نیاز دارد) روند بهبود طبیعی بدن شما را آغاز می‌کند. افزایش گردش خون به معنای کلاژن جدید، رشد سلول‌های جدید و – از نظر بالینی ثابت شده – حذف سلول‌های چربی است که به نظر می‌رسد پوست را احیا و سفت می‌کند.

کربوکسی تراپی یک روش زیبایی غیر تهاجمی است. FDA آن را مجاز اعلام کرده است.

برای درک بهتر می‌توانید ویدئو‌های مشتریان‌مان را مشاهده کنید.

مراحل کامل فیشیال کربوکسی

خواص ژل فیشیال کربوکسی

عناوین این گفتار:

کجا از کربوکسی تراپی استفاده کنیم؟

پف و سیاهی دور چشم

یک دوره 3 تا 6 جلسه درمانی اغلب برای درمان پف و سیاهی زیر چشم کافی است. چین و چروک‌های ریز و پف دور چشم با سفت شدن پوست بهبود می‌یابد. از آنجا که گردش خون افزایش یافته است، دایره‌های تیره و آبی به حداقل می‌رسد. کاهش حجم زیر چشم گاهی اوقات باعث ایجاد پف و سیاهی دور چشم می‌شود. در آن شرایط، ما یک فیلر درمانی را پیشنهاد می‌کنیم.

علائم کشش و سلولیت

ما حداقل چهار جلسه کربوکسی تراپی را برای کاهش علائم کشش و سلولیت توصیه می‌کنیم. علائم کشش کمتر آشکار و رنگ روشن‌تر خواهند شد. از آنجایی که کلاژن انعطاف پذیر جدیدی ایجاد می‌شود، پوست اطراف ترک‌ها عادی می‌شود. پوست سفت می شود و باعث می‌شود علائم کشش کمتر برآمده یا دنده شوند. ما اغلب درمان استرچ مارک را با این روش، میکرونیدلینگ و استفاده از کرم استرچ مارک ترکیب می کنیم تا نتایج حتی بهتری داشته باشیم.

2

تاثیرات

تزریق دی اکسید کربن گلبول‌های قرمز خون را تحریک می‌کند که O2 (اکسیژن) را از طریق ریه‌ها در سراسر بدن ما منتقل می‌کنند. در نتیجه کربوکسی تراپی گلبول‌های قرمز خون را تحریک می‌کند تا اکسیژن بیشتری به ناحیه تحت درمان ارائه کند. این به عنوان اثر بور شناخته می‌شود.

اثر بور

CO2 عروق خونی را گشاد می‌کند و جریان خون را افزایش می‌دهد. CO2 وارد گلبول‌های قرمز خون می‌شود و با اکسیژن تعامل می‌کند و HCO3 (کربنات هیدروژن) تولید می‌کند. این به نوبه خود باعث کاهش pH گلبول‌های قرمز می‌شود. هر چه اکسیژن بیشتری از اکسی هموگلوبین آزاد شود، مقدار pH کمتر می‌شود. اکسیژن آزاد شده توسط سلول‌های بافت جذب می‌شود و متابولیسم را آغاز می‌کند. اکسیژن بیشتر باعث ترمیم سریع‌تر و قوی‌تر بافت می‌شود. به طور کلی، هرچه اکسیژن بیشتر باشد، متابولیسم سلولی شدیدتر و پتانسیل خود ترمیمی پوست در موارد پیری پوست، سیاهی دور چشم و جای زخم بیشتر می‌شود.

کربوکسی فشیال پرطرفدار

کربوکسی تزریق

کربوکسی تراپی در کلینیک نشاط آور نازنین

نشاط آور نازنین یک کلینیک زیبایی در آمل است که کربوکسی تراپی را با استفاده از تجهیزاتی مثل دستگاه هیدروفیشیال و … ارائه می‌دهد. از نظر تزریق CO2 این گجت واقعا موثر است. ما می‌توانیم با دقت و نزدیک به سطح ریوبلوش تزریق کنیم و باعث می‌شود گاز دقیقاً زیر پوست، جایی که بیشترین تحریک را دارد، ختم شود.

این روش در حال حاضر در چندین موسسه زیبایی در سطح کشور ارائه می‌شود. بعضی از این سالن‌های زیبایی از ماسک CO2 استفاده می‌کنند. در نتیجه، CO2 روی پوست و روی پوست آزاد می‌شود و احساس سوزن سوزن شدن لذت بخشی را ایجاد می‌کند. جدای از این حس خوشایند، این درمان باعث افزایش یکپارچگی ساختاری پوست نمی‌شود. به این ترتیب، با تزریق مستقیم گاز به پوست که اثرات باورنکردنی ایجاد می‌کند، قابل مقایسه نیست.

اگر شما هم به این خدمات نیاز دارید، کلینیک زیبایی نشاط آورنازنین آماده یاری شما عزیزان در این زمینه است.کافیست با این شماره تماس بگیرید. (با کلیک یا لمس روی دکمه، تماس خودکار برقرار خواهد شد)

همچنین اگر به فکر یادگیری خدمات زیبایی هستید نیز می‌توانید درباره کلاس های زیبایی جویی نیز با ما تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی در کلینیک نشاط آور نازنین

جدول اطلاعات فیشیال کربوکسی تراپی

خدماتچکار می‌کند؟برای چه مواردی مناسب است؟برای چه مواردی مناسب نیست؟
کربوکسی تراپی
پوست را سفت و بهبود می‌بخشد.
به رفع سیاهی دور چشم کمک می‌کند.
حلقه‌های سیاه زیر چشم
سفت کردن پوست
بهبود علائم کشش و سلولیت
پر کردن چین و چروک
افتادگی عضله

کربوکسی

فشیال تخصصی کربوکسی پوست

ایمنی

کلینیک زیبایی نشاط آور نازنین یک کلینیک در آمل است که از دستگاه‌های مدرن استفاده می‌کند که بسیار ایمن است. ما تخصص زیادی در مورد کربوکسی دور چشم داریم چرا که سال‌هاست با آن کار می‌کنیم. این همچنین به اطمینان از ایمنی شما و جلوگیری از مشکلات کمک می‌کند.

هنوز حدس و گمان‌هایی در مورد این روش وجود دارد، مانند گزارش‌هایی در مورد نابینایی افراد پس از قرار دادن کربوکسی در اطراف چشم به گوش رسیده است که بخاطر مراجعه به کلینیک‌های غیر معتبر می باشد.

 اما باید بدانید این روش زیبایی حتی کسی را کور نکرده است. میلیون‌ها درمان در سراسر جهان انجام شده است و کلینیک ما در آمل تنها سالانه تعداد زیادی درمان کربوکسی را انجام می‌دهد.

این روند زیبایی، یک درمان عالی برای (ضد) سیاهی زیر چشم، سفت کردن پوست، بهبود علائم کشش و کاهش سلولیت است. درمانی که ابزاری ایمن و موثر در مبارزه با پیری پوست در اختیار ما قرار می‌دهد.

یک جلسه کربوکسی تراپی زیاد طول نمی‌کشد. تزریق‌ها چندان ناخوشایند نیستند، اما باعث ایجاد احساس سوزش جزئی می‌شوند. بلافاصله پس از درمان، پوست تا حدودی قرمز و پف کرده خواهد بود. این در عرض 10-15 دقیقه می‌گذرد و می‌توانید به فعالیت‌های عادی خود ادامه دهید. اثر نهایی طبیعی است و هیچ اثری از خود باقی نمی‌گذارد.

1 (2)

سوالات متداول در زمینه کربوکسی تراپی

بیماران اغلب اثر این روش را به مدت 5 تا 6 ماه تجربه می‌کنند، اما نتایج خاص شما متفاوت خواهد بود. پس از جلسات اولیه، درمان‌های دو بار در سال ممکن است به شما در حفظ مزایای خود کمک کند.

این رویه، یک روش درمانی غیرجراحی است که برای درمان و بهبود ظاهر سلولیت، ترک‌های پوستی و سیاهی زیر چشم طراحی شده است. این روش نسبت به سایر روش‌های کاهش سلولیت کمتر تهاجمی است. کربوکسی تراپی شامل تزریق دی اکسید کربن در زیر پوست است.

این روش یک درمان به طور کلی بدون درد برای ترک‌ها و جای زخم است. این به این دلیل است که بافت اسکار فاقد اعصاب است. از آنجایی که علائم کشش در طول فرآیند کشیده می‌شوند، ممکن است دچار سوزش خفیف شوید.

این روش درمانی منجر به بهبود خاصیت ارتجاعی، بافت و ظاهر کلی پوست می‌شود. این مزایا به تدریج پس از یک سری درمان که طی چهار تا هشت هفته پخش می‌شوند، مشاهده می‌شود.

شما ممکن است علائم بسیار خفیف  درد، آودما و کبودی در ناحیه تزریق را تجربه کنید. 

شش تا دوازده درمان که یک بار در هفته یا دو بار در هفته از هم جدا می‌شوند، معمولاً نتایج عالی می‌دهند. درمان معمول کربوکسی صورت یا چشم ممکن است حدود پانزده تا سی دقیقه طول می‌کشد.

این روش در کاهش چربی موضعی در افراد چاق موثر است که با تغییرات عروق دخیل در VEGF مرتبط است.

تزریق زیر جلدی دی اکسید کربن (CO2) که اخیراً در زمینه درماتولوژی زیبایی محبوبیت پیدا کرده است، نشان داده است که ظاهر پوست را با افزایش اکسیژن رسانی و در نتیجه کمک به متابولیسم سلولی و نئوکلاژنزی بهبود می‌بخشد.

این روش یک درمان غیر تهاجمی و ایمن و بدون محدودیت سنی است.

این روش همچنین به بدن شما کمک می‌کند تا فیبرهای کلاژن بیشتری در ناحیه تحت درمان تولید کند. هنگامی که بدن شما به درمان شما پاسخ می‌دهد، پوست افتاده شما سفت می‌شود.

این روش به دلیل خواص بازسازی عروق و بازسازی کلاژن برای کاهش اسکارهای زشت مفید است. کربوکسی تراپی یک روش درمانی نسبتاً بدون درد است.

هنگام دریافت کربوکسی تراپی در صورت، برخی از بیماران ممکن است کمی تورم و کبودی، به ویژه در اطراف چشم‌ها ایجاد کنند. برای به حداقل رساندن تورم، کیسه‌های یخ را با دقت در مناطق آسیب دیده بمالید. با این حال، این در عرض 2 روز پس از درمان کاهش می‌یابد.

پس از درمان، ممکن است مقداری پف متوسط و قرمزی کوچک وجود داشته باشد که در عرض 24 ساعت از بین می‌رود. ممکن است بدنبال درمان ترک2های پوستی یا سلولیت قرمز و پف کرده باشید، اما معمولاً بعد از 24 ساعت از بین می‌رود.

این روش، یک راه موثر، راحت، ایمن و ارزان برای درمان علائم کشش پوست است.

در این روش درمانی، گاز CO2 به لایه‌های عمیق@تر پوست تزریق می‌شود و جریان خون را به محل تزریق افزایش می‌دهد. این منجر به تولید کلاژن جدید و لیپولیز می‌شود که علائم کشش و رسوبات چربی موضعی را از بین می‌برد. معمولاً شامل 8-10 جلسه است که 7-11 روز از هم فاصله دارند.

1 دیدگاه در “کربوکسی تراپی فیشیال + ویدئو رفع تیرگی دور چشم | پاکسازی صورت

  1. مهدی توکلی گفت:

    شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09111257046 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *