پوست و زیبایی

معرفی بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد و پوست

معرفی بهترین دستگاه لیزر

امروزه برای مراقبت از پوست و جوانسازی از دستگاه‌ها و تجهیزات متنوعی استفاده می‌شود که دستگاه لیزر یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات در این زمینه به حساب می‌آید. امروزه کلینیک‌های زیبایی از این دستگاه‌ها به منظور ارائه خدمات متنوع مانند رفع موهای زائد در بدن، لاغری و جوانسازی پوست استفاده می‌کنند.

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد کاربرد بهترین دستگاه لیزر، رفع موهای زائد از قسمت‌های مختلف بدن است. این روش را می‌توان بهترین و دائمی‌ترین روشی دانست که می‌توان به منظور از بین بردن موهای زائد در قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار داد. دستگاه‌های لیزر زیبایی در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند که هر کدام از قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند. 

آشنایی با انواع دستگاه لیزر زیبایی

دستگاه لیزر زیبایی که در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شود، دستگاهی‌ است که می‌تواند با تابیدن لیزر به صورت متمرکز رنگدانه یا ملانین در ریشه موها را از بین برده و با تخریب فولیکول موهای زائد رشد آن‌ها را کاهش داده با متوقف کند. کاربرد بهترین دستگاه لیزر به از بین بردن موهای زائد محدود نشده و برای درمان مشکلات پوستی در قسمت‌های مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

دستگاه لیزر زیبایی صورت

بهترین دستگاه لیرز صورت

دستگاه لیزر زیبایی صورت به عنوان یکی از انواع دستگاه لیزر می‌تواند باعث بهبود بافت پوست، صاف کردن جای زخم و آکنه، از بین بردن مشکلات رنگدانه‌ای مانند ملاسما و لکه‌های قهوه‌ای شود. این دستگاه می‌توان خطوط ظریف تا متوسط روی پوست صورت را طی چند جلسه درمان کرده و باعث جوانسازی صورت شود. از مهم‌ترین کاربردهای دستگاه لیزر زیبایی صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از بین بردن چین و چروک‌ها و خطوط ظریف روی صورت
  • از بین بردن جای زخم‌های سطحی و اثرات آکنه بر روی پوست
  • تقویت رنگدانه‌سازی و کاهش لکه‌های پیری پوست صورت
  • درمان آسییب‌های به وجود آمده در اثر نور خورشید
  • افزایش قوام و استحکام پوست صورت

دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در چند نوع مختلف وجود دارد که بر اساس نوع، رنگ پوست، ضخامت موهای زائد و محل آن و بر اساس تشخیص پزشک دستگاه مناسب مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع دستگاه لیزر که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل موارد زیر است:

  • دستگاه لیزر دایود
  • دستگاه لیزر الکساندرایت
  • دستگاه لیزر ND YAG

با توجه به نوع پوست و نژاد ایرانیان، دستگاه لیزر الکساندرایت بهترین طول موج را تولید می‌کند که متناسب با پوست ایرانیان بوده و بهترین نتیجه را در درمان موهای زائد بدن به همراه دارد. به همین دلیل در ایران بیشتر از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود. هر چند ممکن است که به تشخیص پزشک با توجه به رنگ و نوع پوست و ضخامت و محل موهای زائد از سایر دستگاه‌ها استفاده شود. 

دستگاه لیزر مناسب برای موهای ضخیم

بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم

در بین فهرست بهترین دستگاه لیزر موهای زائد،‌ دستگاه لیزر الکساندرایت را می‌توان بهترین و مؤثرترین دستگاه برای  از بین بردن موهای ضخیم دانست. این دستگاه که به اختصار الکس خوانده می‌شود، می‌تواند با تاباندن لیزر با طول موج 755 نانومتر به پوست، به راحتی موهای ضخیم را در چند مرحله از بین ببرد.

این دستگاه که از طیف نوری مادون قرمز استفاده می‌کند به غیر از رفع موهای زائد ضخیم می‌تواند برای مواردی مانند رفع ضایعات عروقی (واریس)، ماه‌گرفتگی بر روی پوست و پاک کردن خالکوبی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه طول موج منتشر شده لیزر را به گرما تبدیل کرده و به این ترتیب فولیکول‌های مو را از بین می‌برد که نتیجه آن توقف رشد موهای زائد خواهد بود. 

از دستگاه الکس به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای ایرانیان می‌توان برای تیپ‌های پوستی 1 تا 3 استفاده کرد. این دستگاه برای استفاده کل بدن و نقاط حساس بهترین گزینه به حساب می‌آید که هیچ عوارضی برای پوست بدن ندارد. 

دستگاه لیزر مناسب برای انواع پوست

بهترین دستگاه لیزر که از آن بتوان برای همه انواع پوست به راحتی و با کمترین عارضه استفاده کرد،‌ دستگاه الکس دایود است. این دستگاه ترکیبی از دو دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت است که می‌تواند طول موج‌های 755 و 808 نانومتر را در پرتوی لیزر ایجاد کند. استفاده از این طول موج باعث شده که این دستگاه بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای رفع موهای زائد بدن در هر 6 تیپ پوستی باشد. 

بهترین قیمت دستگاه لیزر زیبایی و خرید آن

دستگاه لیزر زیبایی و رفع موهای زائد بدن در مدل‌های مختلفی توسط برندهای فعال در این زمینه طراحی و تولید می‌شوند که هر کدام بر اساس نوع فناوری، برند و کشور سازنده،‌ توان خروجی، طول موج کاری و غیره با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. با توجه به این که قیمت یکی از فاکتورهای مهم در زمان خرید دستگاه لیزر به حساب می‌آید، باید این دستگاه را از مراکزی تهیه کرد که بتوان به راحتی از اصالت کالای عرضه شده اطمینان حاصل کرد. کلینیک تجهیزات پزشکی و زیبایی نشاط آور نازنین بهترین دستگاه لیزر زیبایی را در مدل‌های مختلف و ساخته شده توسط برندهای مطرح با بهترین قیمت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *